Z Franciszkiem u Ireny

Z radosną wizytą u naszej długoletniej wolontariuszki, byli Jacek Antoszek i Bożena Karkoszka. Celem spotkania było wręczenie – naszej „Białej” Irenie – nagrody Franciszka. Zarząd Stowarzyszenia w tym roku po raz pierwszy uhonorował tą nagrodą naszych wolontariuszy, w ramach podziękowania za trud posługi hospicyjnej.

Tegorocznymi laureatami Franciszków zostali:

• Maria Gross – pomysłodawczyni i założycielka naszego Hospicjum,
  • Teresa Trzeciak – przewodnicząca Stowarzyszenia trzech kadencji, w latach 1996-2004,
  • Irena Grudzień – wolontariuszka, przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, przez wiele lat kontrolowała prawidłowość działań Stowarzyszenia.

Nagrody przyznano także:

Państwu Joannie i Michałowi Goli oraz Panu Grzegorzowi Łozowskiemu, reprezentującym firmę Armada Fleet Management S.A. za długoletnie, bezinteresowne wpieranie naszego Hospicjum.