Żółty Marsz Nadziei 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Żółtym Marszu Nadziei, który odbędzie się 19.05.2017 r. (piątek) o godz. 13:30 w Katowicach. Marsz swój początek będzie miał na Katowickim Rynku i przejdzie ulicą 3-go Maja do Placu Wolności po czym tą samą drogą powróci na Katowicki Rynek.

Żółty Marsz jest organizowany po raz drugi w naszym mieście. Jest to inicjatywa w ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei, która ma zwrócić uwagę mieszkańców Katowic na potrzeby drugiego człowieka będącego u kresy życia. Marsz uświetni występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

By marsz był radosnym wydarzeniem oraz zwrócił większą uwagę prosimy by któryś z elementów garderoby był w kolorze żółtym lub można zabrać ze sobą żółte baloniki.

Żółty Marsz Nadziei 2017