Petycja w sprawie o bezpłatne parkowanie dla medycznych zespołów wyajzdowych domowego Hospicjum Świętego Franciszka

Petycjo w sprawie o bezpłatne parkowanie dla medycznych zespołów wyajzdowych domowego Hospicjum Świętego Franciszka

Dzisiaj weszła w życie Uchwała nr LXVI/138/23 Rady Miasta Katowice z dnia 27 lipca 2023 roku, w sprawie ustalenia Śródmiejskiej Strefy Płatnego Parkowania oraz Strefy Płatnego Parkowania dla pojazdów samochodowych na drogach publicznych na obszarze miasta Katowice.

Nasze Hospicjum zgłaszało uwagi do projektu ww. Uchwały. Wystosowana została również prośba do Prezydenta Miasta Katowice o zastosowanie zerowych stawek dla medycznych zespołów wyjazdowych. Niestety otrzymaliśmy odmowną odpowiedź...

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i podpisywanie naszej petycji, w której znajduje się dokładne uargumentowanie naszej prośby. W tym miejscu pragniemy też podziękować osobom, które już zaangażowały się w sprawę i popierają naszą petycję:

• Dawid Kamiński - Radny Rady Miasta Katowice
  • Patryk Białas