Podziękowania dla firmy Expodum za darowiznę

Expodum

Firma Expodum zajmująca się produkcją namiotów eventowych zwróciła się do nas z wspaniałą inicjatywą wsparcia naszej działalności poprzez przekazanie darowizny w postaci namiotu do szybkiego montażu. Właściciel firmy podkreśla, że poprzez takie gesty chcą doceniać działalność stowarzyszeń i fundacji.

Namiot 3x3 w kolorze niebieskim doskonale sprawdzi się przy organizacji różnych wydarzeń plenerowych, szczególnie podczas charytatywnego biegu "Bądź aktywny - przegoń raka!, którego 5. edycja odbędzie się w tym roku 12 października.

W imieniu całej Wspólnoty Hospicyjnej Zarząd Hospicjum Świętego Franciszka składa firmie Expodum najserdeczniejsze podziękowania za ten wspaniały prezent.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Expodum na ich stronie: Szybkorozkładane namioty imprezowe | Expodum.pl