2 miejsce w konkursie "Śląskie Orły Wolontariatu - Wolontariusz 2021" dla Pana Krzysztofa Łojko

2 miejsce w konkursie Śląskie Orły Wolontariatu - Wolontariusz 2021 otrzymał nasz wolontariusz Krzysztof Łojko

Ale jesteśmy dumni i zarazem bardzo szczęśliwi, że nasz hospicyjny team tworzą tak wspaniali ludzie. W dniu dzisiejszym nagrodę za zajęcie 2 miejsca w konkursie "Śląskie Orły Wolontariatu - Wolontariusz 2021" otrzymał nasz wolontariusz Krzysztof Łojko.

Krzysiu to człowiek pełen empatii, który wykazuje się nieocenionym zaangażowaniem. Bezinteresownie pomaga chorym, znajdującym się pod opieką hospicjum. Jest z nami również podczas charytatywnych akcji i wydarzeń i zawsze możemy na niego liczyć. Nagroda zasłużona w 200%, gratulacje.