Hospicjum Świętego Franciszka w Katowicach

notes

W dniu 15 sierpnia 2022 r. (poniedziałek) biuro i magazyn Hospicjum św. Franciszka w Katowicach będą nieczynne.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!
Zespół pracowników i wolontariuszy Hospicjum św. Franciszka

Czytaj więcej:

Hospicjum Świętego Franciszka zaprasza do składania ofert na wykonanie poniższych prac:

  • wykonanie dwóch otworów rewizyjnych umożliwiających wykonanie ekspertyzy budowlanej (inspektora budowlanego zapewnia inwestor)
  • wyburzenie ściany na parterze grubości ok 17 cm oddzielającej pokój biurowy od sali konferencyjnej
  • wykonanie otworu drzwiowego w ścianie piwnicy o grubości ok. 20 cm oddzielającej magazyn nr 1 od magazynu nr 2
  • doprowadzenie ścian do stanu pierwotnego po wykonaniu otworów rewizyjnych (opcja w przypadku negatywnej opinii inspektora budowlanego)
  • wykonanie ścian działowych zaznaczonych w dokumentacji na czerwono i likwidacja ściany działowej na piętrze
  • w piwnicy podniesienie podłogi w magazynie nr 1 do poziomu podłogi w magazynu nr 2, otynkowanie ściany magazynu, wykonanie ściany działowej z otworem drzwiowym
  • wykonanie otworów drzwiowych zgodnie z projektem i montaż drzwi

    rzut piętra rzut piętra     rzut parteru rzut parteru     rzut piwnicy rzut piwnicy

Ofertę należy złożyć wyceniając osobno każdy z punktów. Inwestor dopuszcza złożenie oferty na kilka z pośród siedmiu wyszczególniony powyżej pozycji.

Miejsce wykonania w/w prac: Katowice ul. Piotrowicka 13. Do złożenia oferty wymagana jest wizja lokalna. Ofertę należy przesłać do dnia 28.08.2022. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wizja lokalna jest możliwa w każdy dzień roboczy po godz. 15:30 lub w soboty w godz. od 8:00 do 18:00.

Osobą kontaktową jest: Jacek Niesler tel. 782 123 411

Czytaj więcej:

Hospicjum Świętego Franciszka zaprasza do składania ofert na wykonanie ekspertyzy budowlanej oceniającej możliwość:

  • wyburzenia ściany na parterze budynku grubości ok 17 cm oddzielającej pokój biurowy od sali konferencyjnej
  • wykonania otworu drzwiowego w ścianie piwnicy grubości ok 20 cm oddzielającej magazyn nr 1 z magazynem nr 2

    rzut piętra rzut piętra     rzut parteru rzut parteru     rzut piwnicy rzut piwnicy

Oferent wykona dwa otwory rewizyjne umożliwiające wykonanie ekspertyzy budowlanej, a w przypadku neatywnej opinii inspektora budowlaneo doprowadzi ściany do stanu pierwotnego.

Miejsce wykonania ekspertyzy: Katowice ul. Piotrowicka 13. Do złożenia oferty wymagana jest wizja lokalna. Ofertę należy przesłać do dnia 29.08.2022. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wizja lokalna jest możliwa w każdy dzień roboczy po godz. 15:30 lub w soboty w godz. od 8:00 do 18:00.

Osobą kontaktową jest: Jacek Niesler tel. 782 123 411

Czytaj więcej:

Hospicjum Świętego Franciszka zaprasza do składania ofert na projekt i wykonanie centralnego ogrzewania piwnicy. Ofertę należy wykonać w dwóch wariantach dla 5 i 6 grzejników. Miejsce inwestycji: Katowice ul. Piotrowicka 13. Grzejniki będą umieszczone pod oknami. Miejsca do montażu grzejników zaznaczono w załączonej koncepcji wstępnej cyframi od 1 do 6.

rzut piwnicy rzut piwnicy

Do złożenia oferty jest wymagana wizja lokalna. Ofertę należy przesłać do dnia 29.08.2022 na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wizja lokalna jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w każdy dzień roboczy od godz. 15:30 lub w soboty w godz. 8:00-18:00.

Osobą kontaktową jest: Jacek Niesler tel. 782 123 411

Czytaj więcej:

kościół Św. Antoniego Padewskiego

Wspólnota Rodzin Hospicyjnych serdecznie zaprasza dnia 25.06.2022r. o godz. 15:00 na Mszę świętą w intencji: zmarłych podopiecznych oraz lekarzy, pielęgniarek, kapelanów, wolontariuszy, pracowników hospicjum i wspólnoty rodzin hospicyjnych. Msza święta odbędzie się w parafii św. Antoniego Padewskiego w Katowicach, przy ul. Panewnickiej 463.

Szczególną modlitwą podczas Mszy świętej otaczamy zmarłych, a są to: Baron Edyta, Ślązak Adam, Berendt Teresa, Wosik Halina, Hernas Anna, Gruchała Zofia, Bijok Urszula, Babińska Zofia, Kiełtyka Kinga, Grychtolik Andrzej, Polak Piotr, Kowalska Jolanta, Gaborek Stefan, Grabiwoda Marianna, Kulpa Urszula, Nowijasz-Bittman Tatiana, Wawrzyniak Ginter, Kozieł Witold, Skwarek Maria, Musialik Maria, Rudziński Zygmunt, Wieczorek Krystian, Polniak Władysława, Bednarczyk Jerzy, Strużyna Bogumił, Trutwin Franciszka, Dębowska Anna, Rudnicka Antonina, Lubas Jerzy, Drewniok Hildegarda, Ząbroń Piotr, Simka Lidia.

Czytaj więcej:

notes

W dniu 17 czerwca 2022 r. (piątek) biuro i magazyn Hospicjum św. Franciszka w Katowicach będą nieczynne.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!
Zespół pracowników i wolontariuszy Hospicjum św. Franciszka

Czytaj więcej:

Zapraszamy wszystkich na mecz charytatywny dla Hospicjum

Zapraszamy wszystkich do udziału w meczu charytatywnym dla Hospicjum, który zostanie rozegrany na boisku MOSIR Rapid o godz. 18:00, pomiędzy dwiema drużynami:

1. Hospicjum i przyjaciele, na którą składać się będą pracownicy, wolontariusze Stowarzyszenia oraz osoby wspierające nasze działania, w tym przedstawiciele UM Katowice/partnerzy/sponsorzy.
2. Wychowankowie Miejskiego Ośrodka Wychowawczego z Kalet, którzy biorą udział w prowadzonej przez Hospicjum kampanii „Razem dbamy o życie!", angażując się w pomoc podopiecznym oraz inne działania statutowe.

Celem organizacji meczu jest integracja środowisk i Instytucji, które działają na rzecz Hospicjum oraz wsparcie finansowe na potrzeby naszej działalności. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniężna do puszek połączona z sprzedażą ciast.

Wstęp wolny!
Zapraszamy!

Czytaj więcej:

Przekaż darowiznę

Konto Hospicjum

PKO BP SA III O/KATOWICE:

36 1020 2313 0000 3302 0020 4057

pomoc
facebook