Jesteśmy najstarszym HOSPICJUM "Domowym" na Śląsku.

Od 31 lat profesjonalnie pomagamy naszym podopiecznym zgodnie z aktualnymi standardami medycyny paliatywnej. Odwiedzamy ich w domu, w miejscu gdzie czują się najbezpieczniej.

Nasze HOSPICJUM to troskliwy zespół ludzi przyjmujący każdego chorego z otwartymi ramionami, niosąc nadzieję i ulgę w cierpieniu. Są wśród nas: lekarze, pielęgniarki, wolontariusze niemedyczni, rehabilitant, psycholog, a także ksiądz kapelan.

Oferujemy bezpłatnie opiekę w domu nad osobami w terminalnym okresie choroby, sprzęt medyczny, którym dysponujemy i którego udostępniamy.

"PORADNIA MEDYCYNY PALIATYWNEJ"

Od 2013 roku osoby będące w trakcie leczenia przewlekłych  nieuleczalnych chorób, cierpiące z powodu dokuczliwych objawów zapraszamy do naszej Poradni Medycyny Paliatywnej.

Służymy chorym z Katowic, Mikołowa i Siemianowic Śląskich