Hospicjum Świętego Franciszka w Katowicach

Polskie Radio Katowice
-> 30-lecie Hospicjum św. Franciszka

Hospicjum Domowe św. Franciszka w Katowicach codziennie niesie pomoc chorym na nowotwory.
Dziś placówka świętuje 30-lecie swojej działalności. Jak mówi prezes hospicjum, Urszula Sikocińska, pod opieką placówki jest coraz więcej chorych.

30-lecie Hospicjum św. Franciszka

Silesion
-> Pobiegli w słusznym celu. Zobaczcie zdjęcia!

Bieg pod hasłem „Ubiegamy się o Zdrowie” odbywa się na dystansie 5 lub 10 km. Równocześnie z biegiem można wziąć udział w Nordic Walking na dystansie 2,5 km. Bieg jest bezpłatny, ale w trakcie trwania wydarzenia przeprowadzana jest zbiórka na rzecz Hospicjum Domowego św. Franciszka w Katowicach.

-> Bieg po zdrowie i dla hospicjum w parku Kościuszki

Bieg ma też charakter charytatywny. W jego trakcie prowadzona będzie zbiórka na środki opatrunkowe dla podopiecznych Hospicjum Domowe im. św. Franciszka w Katowicach.

Silesion
-> W sobotę pobiegną po zdrowie

Bieg pod hasłem „Ubiegamy się o Zdrowie” odbywać się będzie na dystansie 5 lub 10 km. Równocześnie z biegiem można wziąć udział w Nordic Walking na dystansie 2,5 km. Bieg jest bezpłatny, ale w trakcie trwania wydarzenia będzie przeprowadzana zbiórka na rzecz Hospicjum Domowego św. Franciszka w Katowicach.

Silesion
-> Poleje się krew dla hospicjum

Zawodnicy charytatywnej gali będą walczyć w słusznej sprawie. Bowiem stawką są przyszłe losy Hospicjum św. Franciszka z Katowic, które boryka się z wieloma problemami.

Przekaż darowiznę

Konto Hospicjum

PKO BP SA III O/KATOWICE:

pomoc