30-lecie Hospicjum

Szanowni Państwo,
W związku ze zbliżającym się 30-leciem Hospicjum św. Franciszka w Katowicach, zespół pracowników i wolontariuszy zwraca się z prośbą o pomoc w przygotowaniu tego szczególnego dnia. Przedstawiciele Hospicjum podjęli działania w kierunku zgromadzenia materiałów i wspomnień (zdjęć, listów) dotyczących tej instytucji. Jeśli wyrażają Państwo chęć podzielenia się wspomnieniami związanymi z opieką nad chorymi, naszymi lekarzami, pielęgniarkami lub wolontariuszami, prosimy o kontakt.

Wszelkie informacje można przesyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: ul. Sienkiewicza 36, 40-031 Katowice. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

z wyrazami szacunku
Zespół Hospicjum św. Franciszka w Katowicach