Finał IX edycji Przeglądu Kapel Studenckich

23 kwietnia w Absurdalna odbył się finał IX edycji Przeglądu Kapel Studenckich. Z inicjatywy organizatorów NZS UE w Katowicach głównym celem wydarzenia była zbiórka dla naszego Hospicjum. Dzięki hojności wielu odbiorców udało się zebrać 2 416,50 zł. To wspaniała kwota, którą przeznaczymy na zakup wyrobów medycznych potrzebnych przy codziennej opiece nad chorymi.

Dziękujemy też wszystkim partnerom wydarzenia, którzy przekazali cudowne fanty na licytację: Studio Adrian Kot, Dom Strachu Asylum, GAMUZ Firma Muzyczna - Katowice, Sandra Grochulska, Planet Cinema Oświęcim, #parklinowygliwiceLinaAdrena, #Laserhouse, #UnityKravMagaZabrze, #studiotańcaPrestigeKatowice, #SakanaSushiKatowice.

Dziękujemy i GRATULUJEMY też wszystkim artystom i życzymy samych sukcesów na drodze muzycznej kariery.