Inauguracja akcji „Pola Nadziei”

Inauguracja akcji Pól Nadziei 2015

Na Placu Kwiatowym przy katowickim rynku jest już nasze "Pole Nadziei".

Inauguracja akcji nie mogłaby się odbyć bez pomocy naszych wolontariuszy i pracowników, którzy swoją pomocą służą przy łóżku chorego, ale również przy organizacji naszych akcji.

Dziękujemy również przedstawicielom Władz Miast Katowic i Siemianowic Śląskich za zaangażowanie się w naszą hospicyjną akcje.

Dziękujemy za dobre słowa Pani Prorektor ŚUM prof. dr hab. n. med. Krystynie Olczyk oraz Pani Rektor Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka dr Jadwidze Gierczyckiej. Mamy nadzieję na współpracę, która z pewności przyniesie dobre owoce.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za wspólne posadzenie żonkili- które są symbolami nadziei dla podopiecznych hospicjów. Swoją obecnością pokazaliście, że nie jest Wam obojętny drugi człowiek, że pamiętacie o ludziach nieuleczalnie chorych, że są obok Was i że mogą liczyć na waszą pomoc i wsparcie.

Dziękujemy również dziewczynom z trio oprawa-muzyczna.net.pl , które tak pięknie uświetniły naszą uroczystość.

Dziękujemy również Panu Andrzejowi Sobczykowi www.facebook.com/naprawaobuwia.sobczyk za pomoc przy złożeniu tabliczki, miło jest spotkać ludzi którzy bezinteresownie pomogą drugiemu człowiekowi.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wszystkim bez Was nie byłoby tej uroczystości.

Relację z tego wydarzenia można zobaczyć na Katowice Oficjalny Kanał