Hospicjum Świętego Franciszka w Katowicach

Kampania "Razem dbamy o życie"

Kampania Razem dbamy o życie

Serdecznie zapraszamy na symboliczne otwarcie kampanii Razem dbamy o życie, które odbędzie się 25 września 2020r. o godzinie 14:30 na Placu Kwiatowym w Katowicach.

Celem kampanii jest propagowanie idei wolontariatu hospicyjnego, edukacja na temat opieki hospicyjnej oraz zbiórka funduszy na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia. Kluczowym hasłem kampanii jest słowo „razem”. W akcję zaangażowanych jest kilkanaście placówek edukacyjnych z Katowic, lokale gastronomiczne, Urząd Miasta Katowice, Zakład Zieleni Miejskiej, wolontariusze i wielu ludzi dobrej woli. Chcemy pokazać i uświadamiać, że łącząc siły możemy dać od siebie wiele dobra. W ramach kampanii organizowane będą m.in. warsztaty dla dzieci i młodzieży podejmujące tematykę opieki hospicyjnej, wolontariatu oraz profilaktyki przeciwnowotworowej, Bieg "Bądź aktywny - przegoń raka", wiosenna akcja "Zasmakowani w pomaganiu", marsz hospicyjny.

Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w otwarciu naszej kampanii i wspólnie z nami zasadzić piękne tulipany, zapraszamy w najbliższy piątek na katowicki Rynek!

Przekaż darowiznę

Konto Hospicjum

PKO BP SA III O/KATOWICE:

36 1020 2313 0000 3302 0020 4057

pomoc
facebook