Hospicjum Świętego Franciszka w Katowicach

Marsz dla Hospicjum

Marsz dla Hospicjum

25 maja 2023 r. ulicą 3 maja w Katowicach przejdzie "Marsz dla Hospicjum", organizowany w ramach kampanii „Razem dbamy o życie!” Celem przemarszu jest upowszechnienie idei hospicyjnej, oznaczającej otwartość na potrzeby osób w stanie terminalnym oraz propagowanie idei wolontariatu.

Organizatorem marszu jest Hospicjum św. Franciszka w Katowicach. Marsz jest częścią kampanii „Razem dbamy o życie!”, której celem jest edukowanie na temat hospicjum, promowanie wolontariatu oraz propagowanie profilaktyki przeciwnowotworowej. W Marszu wezmą udział przedstawiciele szkół, firm i instytucji, które na co dzień wspierają nasze działania hospicyjne.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13:00 na Placu Kwiatowym w Katowicach. Po oficjalnym rozpoczęciu, uczestnicy wraz z Orkiestrą Komendy Wojewódzkiej Policji na czele, przemaszerują ul. 3 Maja do Placu Wolności i z powrotem na Katowicki Rynek. Zakończenie wydarzenia przewiduje się na godz.14:00.

Zapraszamy do uczestnictwa!

pdf regulamin wydarzenia

Osoba do kontaktu: Dorota Józef, kom. 500 757 907, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż darowiznę

Konto Hospicjum

PKO BP SA III O/KATOWICE:

36 1020 2313 0000 3302 0020 4057

pomoc
facebook