Msza święta w intencji zmarłych podopiecznych Hospicjum

kościół Św. Antoniego Padewskiego

Wspólnota Rodzin Hospicyjnych serdecznie zaprasza dnia 19.11.2022r. o godz. 15:00 na Mszę świętą w intencji: zmarłych podopiecznych, lekarzy, pielęgniarek, kapelanów, wolontariuszy, pracowników hospicjum i wspólnoty rodzin hospicyjnych. Msza święta odbędzie się w parafii św. Antoniego Padewskiego w Katowicach, przy ul. Panewnickiej 463.

Szczególną modlitwą podczas Mszy świętej otaczamy zmarłych podopiecznych, a są to: Czajkowski Julian, Malik Dariusz, Labryga Leon, Ardeńska Agnieszka, Szymerowska-Tomanek Maria, Wojtczyk Urszula, Franosz Michał, Jojko Urszula, Nawrot Grażyna, Pękala Władysława, Dzienisowicz Władysław, Nowok Anna, Dyjas Dorota, Miliczek Andrej, Nowacki Jan, Kręcioch Amalia, Niebrzydowska Barbara, Kroczek Jerzy, Witak Alicja, Gajos Elżbieta, Wójcik Krystyna, Bański Jerzy, Witczak Andrzej, Olesińska Krystyna, Perkosz Andrzej, Szkop Iwona, Krzystanek Krzysztof, Hanuszkiewicz Kazimierz, Niedźwiedź Zygmunt, Nowak Zygmunt, Goj Czesław, Laskowski Wiesław, Kurzac Romuald, Hornik Dorota, Lasek Gizela, Pluta Janina, Żurawicka Anna, Czerniak Tadeusz, Walasek Renata, Gilewicz Czesław.