Hospicjum Świętego Franciszka w Katowicach

Rekolekcje Hospicyjne 2015

Rekolekcje Hospicyjne 2015„Jesteś odpowiedzialny za swoją różę. Jeśli ukochasz kwiat, który istnieje w jednym egzemplarzu pośród milionów gwiazd, to patrząc na niego czujesz się szczęśliwy.” Antoine de Saint-Exupery

Nasze co roczne rekolekcje hospicyjne w Roku Miłosierdzia nabierają szczególnego charakteru dla tych, którzy iskrą miłosierdzia zapalają serca wszystkich, którzy zwątpili, zapomnieli, zamknęli w sobie, w swoim cierpieniu. Pośród cierpiących, słabych i opuszczonych Bóg darzy Miłosierdziem bezwarunkowym, nieskończonym i niezmierzonym. Dzielmy i my miłością bezinteresowną. Hospicjum św. Franciszka w Katowicach ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na nasze kolejne rekolekcje. Rekolekcje odbędą się w Kokoszycach w dniach:

19-21 CZERWIEC 2015

Serdecznie zapraszamy: Wolontariusze, Pracownicy i Zarząd Hospicjum Domowego św. Franciszka w Katowicach.

Lekcje będzie głosił ks. Wojciech Bartoszek.

Zgłoszenia prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub numerem telefonu: 605 558 518

Na zgłoszeniu prosimy o zaznaczenie uczestniczących małżeństw i kapłanów. Opłata za gościnę 120 zł. Rekolekcje, rozpoczynamy w piątek o godzinie 17.30 i kończymy w niedzielę ok. 13.00.

Jeśli kto mówi: "Miłuję Boga", a przy tym nienawidzi brata swego, jest kłamcą. Bo kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może też miłować Boga, którego nie widzi. Takie więc otrzymaliśmy przykazanie od Niego: kto miłuje Boga, ma także brata swego miłować (I J 4,20-21).

Przekaż darowiznę

Konto Hospicjum

PKO BP SA III O/KATOWICE:

36 1020 2313 0000 3302 0020 4057

pomoc
facebook