Rekolekcje Hospicyjne w Kokoszycach 23-25 czerwca 2017 r.

Rekolekcje hospicyjne w Kokoszycach 2017

Hospicjum Św. Franciszka w Katowicach ma przyjemność zaprosić państwa na nasze kolejne rekolekcje hospicyjne w Kokoszycach. Tym razem naszym gościem będzie ks. Łukasz Stawarz, Archidiecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia, kapelan w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach. W tym roku nasze spotkanie skupi nas wobec tematu Miłosierdzia, Miłości i Boga oraz naszego odbioru i przekazu tego daru bliźnim. Będzie czas na refleksje, przemyślenia, spacery i indywidualne rozmowy. Jak zwykle w sobotę wieczorem w Sali Kominkowej nasze spotkanie trochę na poważnie, trochę na wesoło. Niechaj ten czas przyniesie wszystkim wytchnienie, a także radość spotkania po roku. Niechaj odświeży przyjaźnie, przyniesie siłę Miłosierdzia, którym Chrystus dzieli, kochając nas bezwarunkowo i bezgranicznie.

Serdecznie zapraszamy: Zarząd, wolontariusze i pracownicy Hospicjum św. Franciszka w Katowicach.

Rekolekcje odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2017 r. w Archidiecezjalnym Ośrodku Rekolekcyjnym w Kokoszycach. Koszt 130 zł/os. Zaczynamy w piątek o 18:00, pożegnamy się w niedzielę po obiedzie. Podczas zapisu proszę zaznaczyć osoby duchowne, małżeństwa. Prosimy również zgłoszonych uczestników o wpisanie Parafii z jakiej pochodzą. Odpowiedzialna za sprawy organizacyjne: Bożena Karkoszka. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10 czerwca na adres e-mail:

Wpłaty z dopiskiem - Rekolekcje Hospicyjne 2017 na konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Gorzycach
85 8469 0009 0024 1663 2000 0001