Spotkanie darczyńców

Drodzy Przyjaciele i Dobrodzieje,
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie finansowe jakie otrzymaliśmy od Was w 2016 r. Z otrzymanych środków mogliśmy m.in. zakupić koncentratory tlenu, materace przeciwodleżynowe oraz leki i środki opatrunkowe. W okresie od stycznia do grudnia 2016 roku opiekowaliśmy się ponad 440 chorymi. Obecnie nasz zespół dojeżdża do ponad 110 chorych, głównie z terenu Katowic, Siemianowic Śl. i Mikołowa. Wiąże się to ze sporymi kosztami dojazdów, dlatego każda wpłacona złotówka jest ważna dla sprawnego realizowania opieki nad powierzonymi nam pacjentami.

Serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji darczyńców w dniu 21 stycznia 2017 r. o godz.15:00 w Krypcie Katedry Chrystusa Króla w Katowicach (wejście od strony Kurii biskupiej). Po Mszy św. zapraszamy do auli Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego (róg ul. W. Stwosza i ul. Szeligiewicza) na mały poczęstunek i wspólne kolędowanie.

Spotkanie darczyńców