Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu

10 grudnia w Chorzowie odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Spotkanie miało charakter integracyjny, mogliśmy wzajemnie się poznać i wymienić doświadczeniami. Zebranie prowadziła Joanna Tabor, pełniąca w Chorzowie funkcję koordynatora wolontariatu. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i nie mamy wątpliwości – warto się od Was uczyć. Grupa ludzi, którą poznaliśmy, to osoby niezwykłe, a rozmowa z nimi to wielka lekcja pokory. „ – Nie chciałam marnować czasu” – tak swą posługę uzasadnia jedna z chorzowskich wolontariuszek. „ – Więcej otrzymuję niż daję” – to słowa kolejnej wolontariuszki.

Zaiste niezwykli ludzie z tych wolontariuszy…

Katowickie Hospicjum Świętego Franciszka reprezentowały – Dyrektor Renata Dziewior oraz Mecenas Barbara Rogalska. Pani Barbara jest prawnikiem, działa na rzecz naszej placówki od niedawna. W naszej zawiłej rzeczywistości taka pomoc jest na wagę złota. Bardzo cieszy nas fakt, że Pani Barbara chce zostać naszym wolontariuszem.

Jeśli i Ty NIE CHCESZ MARNOWAĆ CZASU I DOSTAWAĆ WIĘCEJ NIŻ DAJESZ – Zapraszamy do współpracy!