Wspólnota Rodzin Hospicyjnych zaprasza na transmisję Mszy Świętej

kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach

Wspólnota Rodzin Hospicyjnych serdecznie zaprasza dnia 15.06.2021r. o godz. 17:55 na Mszę świętą w intencji: zmarłych podopiecznych oraz lekarzy, pielęgniarek, kapelanów, wolontariuszy, pracowników hospicjum i wspólnoty rodzin hospicyjnych. Msza święta odbędzie się w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach.

Szczególną modlitwą podczas Mszy świętej otaczamy zmarłych w miesiącu maju, a są to: Micior Stanisława, Ochot Henryk, Pietruszka Józef, Radomska Magdalena, Czabator Cezary, Szczygieł Marek, Głabik Janusz, Bryja Maria, Żabiński Andrzej, Budzyński Henryk, Tabor Jan, Sarwiński Józef, Pelka Małgorzata, Florek Franciszek, Pieczyk Eufemia, Obcowski Andrzej, Antosik Władysław, Wąsiński Józef, Poraj Barbara, Migodzińska Barbara, Mrowiec Jan, Patalita Anna, Barteczko Jan, Kozłowski Aleksander, Misterski Józef, Kwapis Piotr, Buchczik Roman, Tchórz Erna, Zaczkowski Andrzej, Dondela Joanna.

Osoby które nie mogą uczestniczyć w nabożeństwie zapraszamy na bezpośrednią transmisję z parafii. Aby uczestniczyć w transmisji należy na naszej stronie internetowej wybrać na górnej poziomej belce zakładkę „Msze Święte”. Uwaga: transmisja rozpoczyna się z kilkuminutowym opóźnieniem.