Wspólnota Rodzin Hospicyjnych zaprasza na transmisję Mszy Świętej

kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach

Wspólnota Rodzin Hospicyjnych serdecznie zaprasza dnia 20.04.2021r. o godz. 17:55 na Mszę świętą w intencji: zmarłych podopiecznych oraz lekarzy, pielęgniarek, kapelanów, wolontariuszy, pracowników hospicjum i wspólnoty rodzin hospicyjnych. Msza święta odbędzie się w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach.

Szczególną modlitwą podczas Mszy świętej otaczamy zmarłych w miesiącu marcu, a są to: Reiter Bogdan, Rozmus Andrzej, Szubert Janina, Napieracz Jan, Ligenza Irena, Szweda Józef, Golik Zofia, Urban Zofia, Śleziona Danuta, Stańczyk Janusz, Sobczyk Maria, Knapik Marta, Mol Walter, Żaczek Eugenia, Maciąg Zbigniew, Woźniczka Jerzy, Sekita Danuta, Kwiecińska Grażyna, Główczeski Tadeusz, Gigla Leokadia, Gucwa Wiesława, Grund Gilbert, Mucha Zofia, Ligęza Zbigniew, Passon Stefan, Bartnik Andrzej, Skarba Zdzisława, Przybyła Józef, Skibniewski Zbigniew, Kądzielawa Witold, Kunikowska Jadwiga, Wałach Marianna, Hałan Helena, Pruś Józef, Kubiak Mieczysław, Czerny Lucjan, Ptasznik Cecylia, Martyni Alfred, Roncoszek Henryk, Śmietana Franciszek.

Osoby które nie mogą uczestniczyć w nabożeństwie zapraszamy na bezpośrednią transmisję z parafii. Aby uczestniczyć w transmisji należy na naszej stronie internetowej wybrać na górnej poziomej belce zakładkę „Msze Święte”.