Hospicjum Świętego Franciszka w Katowicach

Wspólnota Rodzin Hospicyjnych zaprasza na transmisję Mszy Świętej

kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach

Wspólnota Rodzin Hospicyjnych serdecznie zaprasza dnia 16.02.2021 r. o godz. 17:55 na Mszę świętą w intencji: zmarłych podopiecznych oraz lekarzy, pielęgniarek, kapelanów, wolontariuszy, pracowników hospicjum i wspólnoty rodzin hospicyjnych. Msza święta odbędzie się w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach. Osoby które nie mogą uczestniczyć w nabożeństwie zapraszamy na bezpośrednią transmisję z parafii.

Szczególną modlitwą podczas Mszy świętej otaczamy zmarłych w miesiącu styczniu, a są to: Spyra Henryk, Jarosz Teodor, Stańczyk Stefan, Bek Henryk, Suchowski Jan, Siuda Zygmunt, Pabian Emilia, Smolarczyk Urszula, Gwóźdź Renata, Drejka Regina, Chyżewski Jarosław, Bzdak Zdzisław, Baranowska Zofia, Bryś Karol, Górski Stanisław, Kubica Henryk, Rurańska Dorota, Dziekańska Wiesława, Karabiło Łucja, Herbst Weronika, Naczyńska Joanna, Majewski Kazimierz, Czogała Gerard, Pawlik Urszula, Joszko Werner, Kulej Krystyna, Wiktor Urszula, Pilorz Paweł, Michałek Grażyna, Gołąbek Krystyna, Cholewa Kunegunda, Gutowski Zygmunt, Rogacka Krystyna, Kamińska Lidia, Bryl Mirosława, Kucharzewski Andrzej.

Aby uczestniczyć w transmisji należy na naszej stronie internetowej wybrać na górnej poziomej belce zakładkę „Msze Święte”.

Przekaż darowiznę

Konto Hospicjum

PKO BP SA III O/KATOWICE:

pomoc