Wyniki konkursu plastycznego "Wolontariusz jako SUPERBOHATER"

Wyniki konkursu plastycznego

Konkurs został przeprowadzony wśród uczniów szkół podstawowych, biorących udział w tegorocznej kampanii "Razem dbamy o życie!". Jednym z przesłań kampanii jest promowanie idei wolontariatu. Celem konkursu było pokazanie, że każdy wolontariusz to "superbohater", a najwspanialszą moc jaką możemy posiadać to moc bezinteresownej pomocy.

Klasy I-IV

I MIEJSCE - Vanessa T. z Zespołu Szkół i Placówek nr 2 z Katowic (kl. 2a)
II MIEJSCE - Lena K. z Szkoły Podstawowej nr 3 z Siemianowic Śląskich (kl. 3B)
III MIEJSCE - Julia P. z Szkoły Podstawowej nr 54 z Katowic (kl. 4C)
WYRÓŻNIENIE - Ania L. z Szkoły Podstawowej nr 3 z Siemianowic Śląskich (kl. 4B)

Klasy V-VIII

I MIEJSCE - Zuzanna Z. z Szkoły Podstawowej nr 3 z Siemianowic Śląskich (kl. 5B)
II MIEJSCE - Bartosz B. z Zespołu Szkół i Placówek nr 1 z Katowic (kl. 8C)
III MIEJSCE - Małgorzata S. z Szkoły Podstawowej nr 37 z Katowic (kl. 8C)
WYRÓŻNIENIE - Martyna W. z Szkoły Podstawowej im. H. Góreckiego z Czernicy (kl. 8A)
WYRÓŻNIENIE - Natalia K. z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 z Katowic (kl. 6A)
WYRÓŻNIENIE - Alan C. z Zespołu Szkół i Placówek nr 1 z Katowic (kl. 7A)
WYRÓŻNIENIE - Szymon T. z Szkoły Podstawowej nr 37 z Katowic (kl. 8C)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone po zakończeniu marszu hospicyjnego, który odbędzie się 25 maja w godz. 13:00-14:00 na Katowickim Rynku. W przypadku niemożliwości uczestnictwa prosimy o umówienie się po odbiór nagrody pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.