Zapraszamy na Piknik Rodzinny "Pola Nadziei 2018"

Wszystkich gorąco zapraszamy na Piknik rodzinny, który odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w parku Zadole w Katowicach. Zachęcamy do udostępniania informacji o wydarzeniu.

To okazja do spotkania wolontariuszy, uczniów ze szkół biorących udział w akcji, ich rodzin, a także lokalnej społeczności. Na przybyłych czeka wiele atrakcji, między innymi pokazy rolkarzy, warsztaty taneczne, występy wokalne uzdolnionej młodzieży. Na scenie wystąpi również fun rockowy zespół Clumsy Warlocks. Na osoby głodne wrażeń czekają pyszne kiełbaski z grilla i domowe wypieki. Dla fanów gier zostanie przygotowana strefa planszówek we współpracy z katowicką kawiarnią Ludiversum.

Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka publiczna na rzecz podopiecznych Hospicjum.

Piknik Rodzinny Pola Nadziei 2018