Zapraszamy wszystkich na mecz charytatywny dla Hospicjum

Zapraszamy wszystkich do udziału w meczu charytatywnym dla Hospicjum, który zostanie rozegrany na boisku MOSIR Rapid o godz. 18:00, pomiędzy dwiema drużynami:

1. Hospicjum i przyjaciele, na którą składać się będą pracownicy, wolontariusze Stowarzyszenia oraz osoby wspierające nasze działania, w tym przedstawiciele UM Katowice/partnerzy/sponsorzy.
2. Wychowankowie Miejskiego Ośrodka Wychowawczego z Kalet, którzy biorą udział w prowadzonej przez Hospicjum kampanii „Razem dbamy o życie!", angażując się w pomoc podopiecznym oraz inne działania statutowe.

Celem organizacji meczu jest integracja środowisk i Instytucji, które działają na rzecz Hospicjum oraz wsparcie finansowe na potrzeby naszej działalności. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniężna do puszek połączona z sprzedażą ciast.

Wstęp wolny!
Zapraszamy!