Zaproszenie do składania ofert na pełnienie funkcji kierownika budowy

Hospicjum Świętego Franciszka zaprasza do składania ofert na pełnienie funkcji kierownika budowy.

Zakres prac: przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na budynek usługowo-biurowy na potrzeby działalności hospicjum z montażem urządzenia dla niepełnosprawnych, wyburzeniem budynków gospodarczych i wydzieleniem czterech miejsc postojowych.

Projekt architektoniczno-budowlany i opis techniczny rozbiórki w załączeniu:

pdf projekt architektoniczno-budowlany     pdf opis techniczny rozbiórki

Wymagania: uprawnienia dopełnienia funkcji kierownika budowy.

Miejsce wykonania w/w prac: Katowice ul. Piotrowicka 13. Ofertę należy przesłać do dnia 20.11.2022. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobą kontaktową jest: Jacek Niesler tel. 782 123 411