Zaproszenie do składania ofert na roboty budowlane

Hospicjum Świętego Franciszka zaprasza do składania ofert na roboty budowlane zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym i technicznym opisem rozbiórki.

pdf projekt architektoniczno-budowlany     pdf opis techniczny rozbiórki

Ofertę należy złożyć wyceniając osobno każdą z pozycji wymienioną w projekcie architektoniczno-budowlanym i technicznym opisie rozbiórki. Odstępstwo od projektu, które należy uwzględnić w wycenie - podniesienie podłogi w pomieszczeniu magazynu 0.6 piwnicy do poziomu magazynu 0.5 Utylizacja odpadów po stronie wykonawcy. W ofercie należy podać termin rozpoczęcia i zakończenia prac.

Miejsce wykonania w/w prac: Katowice ul. Piotrowicka 13. Do złożenia oferty wymagana jest wizja lokalna. Ofertę należy przesłać do dnia 2.12.2022r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wizja lokalna jest możliwa w każdy dzień roboczy po godz. 15:30 lub w soboty w godz. od 8:00 do 18:00.

Osobą kontaktową jest: Jacek Niesler tel. 782 123 411