Zaproszenie na Mszę Świętą

matka boza czestochowska

Co roku odbywała się pielgrzymka Wspólnoty na Jasną Górę niestety pandemia i obostrzenia z nią związane uniemożliwiły odbycie jej w tym roku. Jednak chcemy uczestniczyć w nabożeństwie i prosić Chrystusa Zbawiciela i Matkę Boską o błogosławieństwo dla naszego Hospicjum dlatego Wspólnota Rodzin Hospicyjnych serdecznie zaprasza na bezpośrednią transmisję Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze, w intencji: wspólnoty, rodzin hospicyjnych, lekarzy, pielęgniarek, wolontariuszy i pracowników hospicjum oraz zmarłych podopiecznych. Msza Święta odbędzie się dnia 22.10.2020r. o godz. 11:00.

Aby uczestniczyć w transmisji należy na naszej stronie internetowej wybrać na górnej poziomej belce zakładkę „Msze Święte”.